במהלך תקופת הבחינות, בין התאריכים ה- 2.2.20 עד ה-6.3.20, האגף החדש (דרומי) יהיה פתוח ללמידה בימים ראשון-חמישי עד שעה 22:00. הכניסה והיציאה לאחר שעות הפעילות הרגילות יהיו דרך המעבר ליד כיתה 640. צוות הספרייה מאחל לכל הסטודנטים הצלחה רבה בבחינות!

טפסים
טפסים
שמורים לקורס
שמורים
לקורס
תשלום באמצעות כרטיסי אשראי
תשלום באמצעות
כרטיסי אשראי
הזמנת חדרי דיונים
הזמנת
חדרי דיונים
סיוע אישי
סיוע אישי
סיוע בדואל
סיוע בדוא"ל
התחברות מהבית
התחברות מהבית
כרטיס קורא
חשבון אישי -
השאלות והזמנות
טפסים
טפסים
שמורים לקורס
שמורים
לקורס
תשלום באמצעות כרטיסי אשראי
תשלום באמצעות
כרטיסי אשראי
הזמנת חדרי דיונים
הזמנת
חדרי דיונים
סיוע אישי
סיוע אישי
סיוע בדואל
סיוע בדוא"ל
התחברות מהבית
התחברות מהבית
כרטיס קורא
חשבון אישי -
השאלות והזמנות

מידע ונהלים

ספריית יונס וסוראיה נזריאן באוניברסיטת חיפה משרתת את קהיליית האוניברסיטה, אנשי הסגל והסטודנטים, בתחומי הלימוד, ההוראה והמחקר. לעיונכם: נוהל שירותי הספרייה ושעות פתיחת הספרייה. 

שירותי השאלה ניתנים החל מהשעה 08:00. שירותי יעץ ניתנים החל מהשעה 08:30. שירותי הספרייה נפסקים כרבע שעה לפני סגירתה. הודעות על שינויים בשעות הפעילות מתפרסמות באתר הספרייה, באמצעות שילוט בספרייה ועל גבי הלוח האלקטרוני.

באוסף הספרייה יותר משני מליון פריטים הכוללים ספרים (מודפסים ואלקטרוניים), כתבי-עת (מודפסים ואלקטרוניים), מפות וחומר קרטוגרפי, סרטים, תקליטורי שמע, חומר ארכיוני ותמונות לצפייה ברשת. החומר עומד לרשותכם על המדפים ובאוספים מיוחדים, והגישה אל רובו היא חופשית. לעיונכם: מידע על אוספי הספרייה ומידע על פריטים חדשים שנוספו לאוסף.

לרשות הלקוחות עומדת מערכת "חיפוש אחד", המיועדת לאתור חומר מחקרי. לקבלת גישה מלאה לכל מאגרי הספרייה, יש להתחבר לרשת האוניברסיטה, או להתחבר לחשבון המשתמש.

הדרכות: כל תלמיד חדש מוזמן להדרכה בסיסית מקוונת. הדרכות יעודיות נוספות, מתקיימות במהלך שנת הלימודים. במחלקת היעץ ניתן סיוע אישי והדרכות קבוצתיות בשימוש יעיל במשאבי הספרייה.

השאלת ספרים מאוסף הספרייה היא אישית בלבד, ומתבצעת עם הצגת תעודה מזהה. ניתן לשאול עד 500 ספרים מרוב אוספי הספרייה. משך תקופת ההשאלה נקבע בהתאם לסוג החומר ולמעמד הקורא. חשוב להחזיר ספרים במועד. קורא שאיחר בהחזרת פריטי ספרייה מוזמנים יחויב בקנס בשל כל יום איחור, לא כולל ימים בהם הספרייה סגורה. הקנסות מחושבים, בהתאם לאוסף, לפי בסיס יומי ועל כל פריט ופריט. קוראים החייבים ספרים ו/או קנסות, לא יוכלו לקבל שירותי השאלה והארכה עד להסדרת העניין. קנסות ספרייה שלא שולמו ימנעו מהקורא שירותי השאלה וכן קבלת אישור מבחנים, אישור זכאות וקבלת תעודת סיום התואר. קורא רשאי להגיש בקשה לביטול או הפחתה בקנס.

זכויות ההשאלה ייחסמו במקרה של איחור בהחזרת ספרים מוזמנים, חוב לספרייה או לאוניברסיטה ואי החזרת ספרים מוזמנים עד שיוסדר העניין. את הודעות מחלקת ההשאלה ניתן לקבל בדואר אלקטרוני. מידע נוסף בדף שירותי השאלה. 

שירות השאלה בין-ספרייתית מספק ספרים ומאמרים שאינם מצויים באוסף הספרייה מספריות אחרות בארץ ובעולם. כמו כן ניתן להזמין ספרים ומאמרים מאוסף ספריית אוניברסיטת חיפה באמצעות שליח. מידע נוסף בדף שירות השאלה בין-ספרייתית

עמדות ההדפסה הציבוריות באזור דלפק היעץ בקומת הכניסה לספרייה מאפשרות חיוב הדפסה באמצעות כרטיס אשראי. מרכז הצילום מציע גם שירותי צילום והדפסה בצבע, סריקה, צריבה וכריכה.

שירות למבקרים: הכניסה לספרייה חופשית למבקרים מכיתה י' ומעלה. הגישה למרבית אוספי הספרייה חופשית. איתור חומרי ספרייה באמצעות הספרנים כרוך בתשלום.  מידע נוסף בדף שירותי הספרייה למבקרים

למען השמירה על תנאי הלימוד והמחקר בספרייה הינכם מתבקשים להמנע מאכילה ושתיה למעט מים מבקבוק ולהקפיד לשמור על השקט. השימוש בטלפונים סלולריים אסור, ועליכם לכבותם לפני הכניסה. קוראים שיפרו כללים אלו צפויים לנקיטת אמצעים משמעתיים נגדם.

חדשות הספרייה

וואטסאפ הספרייה
זמינים בשבילכם גם בוואטסאפ

הספרייה זמינה לשאלותיכם גם בוואטסאפ
ימים ראשון-חמישי בין השעות: 16:00-09:00
ליצירת קשר 054-3933090
מוזמנים לפנות אלינו!

כתב-העת JoVE
פרסום חדש מבית האוניברסיטה באתר JoVE

פרסום חדש מבית האוניברסיטה באתר JoVE:
Examining Changes in HRV and Emotion Following Artmaking with Three Different Art Materials
JoVE – Journal of Visualized Experiments, הוא כתב עת אקדמי, שפיט, המפרסם מאמרים בפורמט וידיאו. לספריה גישה למדורים נבחרים מתוך כתב העת, ביניהם מדור Behavior, בו התפרסם המאמר. לצפייה בכל חומרי המנוי לחצו כאן.

ספרים אלקטרוניים של המו"ל Elsevier
ספרים אלקטרוניים של המו"ל Elsevier בספרייה

הספרייה ממשיכה לפתח את אוספי הספרים האלקטרוניים כדי לתמוך במחקר ובהוראה באוניברסיטה. לאחרונה נוספו לקטלוג הספריה שני אוספים ייחודיים של ספרים של המו"ל Elsevier בתחומים של Neuroscience ו- Psychology. בבחירת האוספים נלקחה בחשבון העובדה כי היו ניסיונות רבים לצפות בספרים אלה בזמן שלא היה לנו מינוי אליהם. הגישה לכל הספרים מתאפשרת דרך קטלוג הספרייה ללא הגבלת משתמשים.

תוכנת SPSS
מבקשים לעבוד עם תוכנת SPSS בספרייה?

בהמשך לפניותכם, תוכנת SPSS הותקנה על המחשבים הבאים: אולם הקריאה, קומה 0 באגף הדרומי (חדש) - על שני מחשבים. קיים שילוט מתאים.
חדר 281, קומת הכניסה לספרייה - בכל חמשת המחשבים בחדר.
כיתה 166 - בכל המחשבים בכיתה. עבודה נעימה!

בואו אלינו לאופיס
שירות חדש- בואו אלינו לאופיס

מגישים תזה בקרוב? זקוקים לעזרה בעיצוב לפי דרישות הרשות ללימודים מתקדמים?
נשמח לסייע לכם! מוזמנים לפנות אלינו דרך שירות הסיוע בדוא"ל

חשבון אישי גם באפליקציה
חשבון אישי - גם באפליקציה

ספרייה שמחה לבשר שכעת אפשר לבדוק את מצב ההשאלות וההזמנות בחשבון האישי גם דרך האפליקציה של האוניברסיטה. הגישה דרך: מידע אקדמי--ספריי

גישת התנסות לאוסף ענק
גישת התנסות לאוסף ענק

ספרייה מודיעה על גישת התנסות לאוסף ענק של כ- 180,000 ספרים אלקטרוניים. חברת פרוקווסט (ProQuest), המספקת את הגישה לספרים, פתחה אותם לשימוש עבורנו עד סוף ינואר. כל הספרים זמינים מקטלוג הספרייה. נשמח לדעתכם על האוסף בכתובת הדוא"ל המצורפת.

איך לשלוח הדפסה?
איך לשלוח הדפסה?

בשלב הראשון, יש לבצע רישום למערכת באמצעות הקישור המצורף בסיום הרישום תקבלו דוא"ל ובו קוד שימוש (6 תווים) וכן קישור לניהול החשבון בו תוכלו לטעון כסף באמצעות כרטיס אשראי או מכונת המטבעות בספרייה וכן לראות ולאפס את הסיסמה שלכם. מידע נוסף בנושא הדפסות, צילום וסריקה בספרייה בקישור

שירות השאלה בין-ספרייתית בחינם גם השנה
ממשיכים גם השנה

הספרייה שמחה לבשר כי גם השנה שירותי השאלה בין-ספרייתית מכל האוניברסיטאות בישראל יהיו ללא תשלום. סטודנטים וסגל יוכלו להזמין סריקות והשאלות מהארץ ומחו"ל בחינם לצורכי מחקר, הוראה ולימוד בלבד. להודעה המשותפת של הספריות האקדמיות

previous arrow
next arrow
Slider
© 2020 אוניברסיטת חיפה - הספריה כל הזכויות שמורות / שד' אבא חושי 199, הר כרמל, חיפה 3498838 / ליצירת קשר / 04-8240289
Live chat