פעילות הספרייה 

עד לשינוי בהנחיות הספרייה תהיה סגורה לסטודנטים ולמבקרים. שירותי הספרייה יינתנו מרחוק

שירותי השאלה

תוכלו לפנות אלינו בכל נושאי ההשאלה בדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. בטלפון 04-8249691 (53691 פנימי) ובפקס: 04-8249146. 

איסוף ספרים מוזמנים

בימים אלו ועד לפתיחת הספרייה לקהל, תוכלו לקבל ספרים שהזמנתם (כולל מהשאלה בין-ספרייתית) מפתח הספרייה. לאחר קבלת ההודעה שהספרים ממתינים לכם הודיעו לספרייה בדוא"ל חוזר שאתם מבקשים לאסוף אותם מפתח הספרייה. בכניסה לאוניברסיטה תצטרכו להציג בפני המאבטחים את הודעת הספרייה שממתין עבורכם ספר. להזכירכם - על כל הבאים בשערי האוניברסיטה למלא הצהרת בריאות.


סיוע באיתור מידע

לסיוע באיתור מידע נשמח לסייע לכם  בוואטסאפ - 054-3933090, בדוא"ל ובזום. השירות יינתן בין השעות 08:00-18:00 וביום שישי בין השעות 08:00-12:30. 

סריקת מאמר או פרק מספר מאוספי הספרייה

נשמח לסייע לכם ולסרוק עבורכם מאמרים ופרקים מתוך ספרים ללא עלות. מידע נוסף על השירות וטופס הזמנה מופיע בקישור הבא.

 

ספר עד הבית מאוספי הספרייה

להזמנת ספר עד הבית מאוספי הספרייה יש למלא את הטופס הבא. בזמן שהספרייה סגורה השירות יינתן ללא עלות.

השאלה בין ספרייתית

לא מצאתם את הפריט הנדרש לכם באוסף הספרייה? אנחנו נמצא אותו בספרייה אחרת. שירות השאלה בין-ספרייתית מאפשר לסטודנטים ולסגל של אוניברסיטת חיפה להזמין ספרים, תזות וסריקות מספריות אחרות בארץ וסריקות מחו"ל ללא עלות. בשלב זה לא ניתן לשאול ספרים מחו"ל. מומלץ להזמין סריקות ולא ספרים בהשאלה. באפשרותכם לאסוף ספרים מוזמנים מפתח הספרייה או כאשר הספרייה תיפתח לקהל. מידע נוסף וטופס הזמנה בקישור הבא


שירותי שמורים כהכנה לסמסטר א' 

אנשי סגל יכולים להעביר גם כעת בקשות להכנסת תדפיסים. את הבקשות יש לשלוח לדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. התדפיסים יסרקו למערכת "שמורים לקורס". הכנסת תדפיסים מותנית בשמירה על חוק זכויות יוצרים. 
אפשר לשלב במערכת "שמורים לקורס" גם סרטים וקבצי שמע לקורסים ולהנגישם מהבית. לפרטים נוספים אפשר לפנות לגב' עינת ריץ-נגלי, טל: 04-8249129, פנימי: 3129 דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.אנו מאחלים לכם ימים של בריאות וחזרה מוצלחת לשגרה מיטבית.

 תמונת מדפי ספריפ

 

© 2020 אוניברסיטת חיפה - הספריה כל הזכויות שמורות / שד' אבא חושי 199, הר כרמל, חיפה 3498838 / ליצירת קשר / 04-8240289

Please publish modules in offcanvas position.

Live chat