פרסום ב- Open Access

 

אנו שמחים לבשר כי הספרייה ומלמ"ד הגיעו להסדר מיוחד עם Cambridge University Press ועם The Company of Biologists שלפיו חוקרי האוניברסיטה זכאים לפרסם מאמרים בגישה פתוחה ללא תשלום נוסף, בכתבי-העת של מו"לים אלה. כלומר, מאמר שיתפרסם במסגרת הסכם זה יהיה פתוח ונגיש לציבור הרחב. לפרטים נוספים על ההסדר המיוחד עם קיימברידג' - MALMAD OA Agreement

חוקרי האוניברסיטה אינם נדרשים לבצע פעולות מיוחדות בעת שליחת המאמר לפרסום אצל המו"ל. במידה ומאמר של חוקר מהאוניברסיטה יתקבל לאחר הערכת עמיתים במסלול הפרסום הרגיל, הוא יישאל אם ברצונו לפרסם את המאמר בגישה פתוחה. כל שעליו לעשות הוא לאשר כי אתם מעוניינים במסלול פרסום כזה והמאמר יועבר לפרסום במסלול OA באופן אוטומטי. לצורך שיוך החוקר לאוניברסיטה, אנא השתמשו בכתובת הדוא"ל המוסדי בעת שליחת המאמר למערכת המו"ל.

את רשימת כתבי העת של Cambridge University Press הכלולים בחבילה זו תוכלו למצוא בקובץ האקסל המצורף.
תיאור קצר של תהליך פרסום מאמר ב- Open Access אצל Cambridge תוכלו למצוא כאן.

ל -Company of Biologists שלושה כתבי-עת הכלולים בהסכם: Development ,Journal of Cell Science ,Journal of Experimental Biology

Sage – חוקרים מאוניברסיטת חיפה יוכלו לפרסם את מאמרים ב- Open Access בכ- 900 כותרים היברידים של המו"ל בעלות של 200 GBP בלבד. החוקרים אינם נדרשים לעשות דבר. חוקר המשויך למוסד המשתתף בהסכם יקבל הודעה מהמו"ל שהוא רשאי לפרסם ב- OA במחיר של 200 ,GBP ובהינתן הסכמתו של החוקר הוא יועבר למסלול פרסום ב- OA.

 בכל שאלה תוכלו לפנות לצוות הספריה: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© 2020 אוניברסיטת חיפה - הספריה כל הזכויות שמורות / שד' אבא חושי 199, הר כרמל, חיפה 3498838 / ליצירת קשר / 04-8240289

Please publish modules in offcanvas position.

Live chat