מוזמנות ומוזמנים לסדרת מפגשי שיח גלריה עם האמנית בתיה שני. הכניסה חופשית. יש להירשם בקישור הבא כדי להבטיח את מקומותיכם. המפגשים יתקיימו במועדים הבאים: יום ראשון, 27.7 בשעה 17:30 עם פרופ' לאה פרץ, יום חמישי, 1.8 בשעה 11:00 עם רנא סמעאן ג'ובראן ויום רביעי, 11.9 בשעה 16:30 עם פרופ' אסי משולם.
הספרייה שמחה לבשר על חתימת הסכמים עם Springer Nature ועם Brill לפרסום מאמרים בגישה חופשית ללא עלות, בכתבי העת שלהם. מידע על כל המו"לים ורשימות כתבי העת בהסכמים בקישור הבא
רשימה של כלי חיפוש למחקר מבוססי AI (בינה מלאכותית) לאיתור מקורות מידע אקדמיים מופיעה בקישור הבא
יש להתייחס לתוצאות החיפוש בביקורתיות ולאמת אותן.