סטודנטים יקרים, חדשים וותיקים, צוות הספרייה מברך אתכם בשנת לימודים מוצלחת ופורייה!

מידעון לסטודנטים

תקופת הקורונה הגדירה לכולנו התנהלות שונה מזו של השנים האקדמיות הקודמות. הספרייה התאימה וממשיכה להתאים את שירותיה כדי לסייע לכם בהשגת כל צרכי המידע שלכם גם מרחוק. בדף המידע שלפניכם תמצאו מידע על השירותים הבולטים שלנו כעת. כל המידע על שירותי ומשאבי הספרייה זמין ומתעדכן באופן שוטף באתר הספרייה.

מאחלים לכם ימים של בריאות!

שעות פעילות הספרייה

בשלב זה ובהמשך להנחיות, הספרייה סגורה לסטודנטים ולמבקרים. אנחנו עומדים לרשותכם מרחוק. הספרייה תיפתח מחדש בהתאם להחלטות ולהנחיות הממשלה. מוזמנים לעקוב אחר העדכונים השוטפים באתר. 

דלפק ההשאלה

תוכלו לפנות אלינו בכל נושאי ההשאלה בדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. בטלפון 04-8249691 (53691 פנימי) ובפקס: 04-8249146. 
החזרת ספרים ופריטי ספרייה ניתן להחזיר פריטים לספרייה בין השעות 8:00-17:45.
כמו כן ניתן להחזיר פריטים גם לתיבות ההחזרה מימין לדלת הכניסה לספרייה ובקומה 4 של מגדל אשכול, וכן בדואר רשום/שליחים לכתובת:
אוניברסיטת חיפה- הספרייה
דלפק השאלה
אבא חושי 199
חיפה 3498838איסוף ספרים מוזמנים

בימים אלו ועד לפתיחת הספרייה לקהל, תוכלו לקבל ספרים שהזמנתם (כולל מהשאלה בין-ספרייתית) מפתח הספרייה. לאחר קבלת ההודעה שהספרים ממתינים לכם הודיעו לספרייה בדוא"ל חוזר שאתם מבקשים לאסוף אותם מפתח הספרייה. בכניסה לאוניברסיטה תצטרכו להציג בפני המאבטחים את הודעת הספרייה שממתין עבורכם ספר. להזכירכם - על כל הבאים בשערי האוניברסיטה למלא הצהרת בריאות.


איתור מידע 

אוסף הספרייה עשיר ומגוון וכולל יותר מ-2.5 מליון פריטים בפורמט נייר ובפורמט אלקטרוני. תוכלו לאתר את פרטי המידע הדרושים לכם גם מרחוק באמצעות מערכת חיפוש אחד באתר. צוות הספרייה הכין עבורכם מספר הדרכות קצרות לשימוש נכון, קל ויעיל במערכת החיפוש שלנו. מצרפים לכם  שני סרטוני הדרכה: חיפוש ספרים וחיפוש מאמרים בעברית. סרטונים נוספים ומדריכים ממוקדים לשימוש עצמי במשאבי הספרייה זמינים בקישור הבא

חיפוש ספרים במערכת "חיפוש אחד"חיפוש מאמרים בעברית 

 
גישה למשאבי הספרייה מרחוק

לחיפוש במאגרי המידע של הספרייה ולקבלת גישה לפריטים אלקטרוניים (ספרים ומאמרים) יש להתחבר למשאבי הספרייה מרחוק. כיצד מתחברים? כל המידע מופיע בסרטון הקצר הבא

 

זקוקים לסיוע באיתור מידע? שירותי הייעוץ וההדרכה שלנו פועלים לשירותכם באופן מקוון

וואטסאפ
אנחנו זמינים ועומדים לרשותכם בוואטסאפ בימים ראשון-חמישי בין השעות: 08:00-18:00 וביום שישי בין השעות: 08:00-12:30
מוזמנים לפנות למספר: 054-3933090
הנכם מוזמנים לשלוח לנו שאלות או בקשות בכל שעה ואנו נשיב לכם מיד כשהשירות יהיה פעיל.

סיוע מידעני בדוא"ל

כותבים עבודה וזקוקים לסיוע בחיפוש מאמרים וספרים? אפשר לפנות אלינו גם בדוא"ל
במסגרת שירות זה נשמח לסייע לכם בתהליכי החיפוש במהלך כתיבת עבודה, לשלוח לכם רשימות עם תוצאות חיפוש ועד שלושה מאמרים בטקסט מלא.

סיוע אישי בזום
דלפק היעץ שלנו אינו פעיל כעת אך תוכלו לתאם איתנו פגישת וידאו בזום לצרכי חיפוש ואיתור מידע.

השירות ניתן בימים ראשון-חמישי בין השעות: 08:00-18:00 אם תרצו לתאם פגישה שלחו לנו הודעה בוואטסאפ 054-3933090 או מלאו את הטופס בקישור הבא. 
סריקות של מאמרים ופרקים מספרים מאוסף הספרייה

בימים אלה ועד החזרה לשגרה, תוכלו להזמין מאמרים ופרקים מספרים (כולל תוכן העניינים) מאוסף הספרייה ללא עלות. תוכלו להזמין עד שתי סריקות ביום ולקבלם בדוא"ל. מידע נוסף וטופס הזמנה מופיע בקישור הבא.

ספר עד הבית 

להזמנת ספר עד הבית מאוספי הספרייה יש למלא את הטופס הבא. 
עלות משלוח "ספר עד הבית" החל מה-1.11.20 תהיה 45 ש"ח למשלוח עד 10 ק"ג.


השאלה בין- ספרייתית ללא עלות

אם הפריט הנדרש לכם אינו נמצא באוסף הספרייה, אפשר לנסות ולהזמין אותו מספריה אחרת. תוכלו להזמין ספרים, תזות ומאמרים מספריות אחרות בארץ ומחו"ל ללא עלות. בשלב זה לא ניתן לשאול ספרים מחו"ל. מומלץ להזמין סריקות ולא ספרים בהשאלה.  תוכלו  לאסוף ספרים מוזמנים מפתח הספרייה או כאשר הספרייה תיפתח לקהל. מידע נוסף וטופס הזמנה בקישור הבא.


בהצלחה רבה! הספרייה תמיד אתכם!

© 2021 אוניברסיטת חיפה - הספריה כל הזכויות שמורות / שד' אבא חושי 199, הר כרמל, חיפה 3498838 / ליצירת קשר / 04-8240289

Please publish modules in offcanvas position.

Live chat