סדנא אינטגרטיבית בנושא עידוד חדשנות והטמעת רעיונות חדשים בארגון

אינטליגנציה קולקטיבית משמעה שבתנאים הנכונים, קבוצה יכולה לספק פתרונות, תחזיות ורעיונות איכותיים יותר מאשר מומחה בודד. התנאים הנדרשים הם מגוון דעות, ידע בתחום הנשאל, עצמאות מחשבתית ושימוש בכלי שתומך בשיח רב משתתפים ואוגם את המידע הנאסף כך שיהיה נגיש ואופרטיבי. הסדנא מדגימה כיצד ניתן בתהליך דינאמי, מהיר וממוקד להגיע לתוצרים איכותיים בסוגיות מורכבות ובמגוון נושאים.
הסדנא מורכבת משלושה חלקים:

- חלק ראשון: בו תוזמנו להשתתף בתהליך מובנה, חדשני ומרתק של העלאת רעיונות, יצירת שיח רב משתתפים לטיובם ודירוגם לשם סינון ואיתור רעיונות מובחרים. כל זאת על גבי מערכת אינטרנטית אינטגרטיבית של ניהול רעיונות שפותחה על ידי חברת Qmarkets.

- חלק שני: בו תילמד מתודולוגית Co-Star לפיתוח רעיון לכדי הצעת ערך (Value Proposition). נתחלק לקבוצות עבודה, כל קבוצה תתרגל את המתודולוגיה הנלמדת על אחד מהרעיונות המובילים - שקבלו את הדירוג הגבוה ביותר בשלב הראשון.

- חלק שלישי: מה התועלות והתוצרים של שימוש בכלי אינגרטיבי: הצגת הרעיונות המובילים וסיכום הסדנא.

הסדנא בהנחיית הילה קורן, מנכ"ל חברת Wiscom, חברת ייעוץ שמתמחה בניהול חדשנות פתוחה ואינטליגנציה קולקטיבית בארגונים. לחברה ניסיון עשיר בניהול תהליכים בארגונים עסקיים ומוניציפאליים.
הילה היא דוקטורנטית בחוג לניהול מידע וידע באוניברסיטת חיפה.

תוכנת ניהול הרעיונות באדיבות חברת Qmarkets, חברה מובילה בעולם בפתרונות טכנולוגיים מעולם האינטליגנציה הקולקטיבית. לחברה מאות לקוחות בארץ ובעולם ולאחרונה דורגה בדו"ח של Info-Tech כמובילה בתחום Innovation Management Solutions