חמישי, 01 מאי 2014 06:25

לרגל יום העצמאות סרטים "כחול לבן" שנרכשו השנה לאוסף הווידאו

 סרטים "כחול לבן" שנרכשו השנה לאוסף הוידאו בספרייה , ציבור הסטודנטים והמרצים מוזמנים לבוא ולצפות!
 
red bullet בית לחם: DVD-4850
סרטו המדובר של יובל אדלר הוא ייצוג ריאליסטי ומעורר מחשבה של עולם המודיעין הישראלי. מערכת היחסים המורכבת שבין רזי, רכז נפת בית לחם בשב"כ, לבין סנפור, אחיו הצעיר של מפקד גדודי חללי אל אקצה, עומדת למבחן אל מול נסיבות חדשות.

קדימון לסרט:

 
 
red bullet פלאות: DVD-4820
אריאל "ארנב" הוא ברמן בפאב ירושלמי. ערב אחד הוא רואה כמה גברים חרדים מכניסים בכוח אדם אחר (יהודה לוי) לדירה נטושה מול ביתו. מכאן  חייו הולכים ומסתבכים בפרשה המסתורית עם דמויות ירושלמיות שונות ומשונות. תסריט : אבי נשר ושאנן סטריט
 
קדימון לסרט:
 


 
red bullet המעבדה:  DVD-4695
שגשוג תעשיות הביטחון הישראליות. היצוא הביטחוני הישראלי גודל וצומח משנה לשנה ומחזק במאוד את כלכלת ישראל.. האם הסכסוך עם הפלסטינים למשל הפך מנטל על למשאב כלכלי רווחי? בימוי פלדמן יותם

קדימון לסרט:
 
red bullet 7 הסלילים של יונה וולך: DVD-4368
מסע קולנועי אל עולמה של המשוררת שמתה בגיל צעיר ושהותירה אחריה מיתוס ושובל מעריצים.בסרטו השני בסדרת "העבריים" (קדם לו סרט על לאה גולדברג), משרטט יאיר קדר קווים לדמותה של כוהנת השירה, על סמך 7 סלילי הקלטה שנגלו לו ובהם משיבה וולך לשאלותיה של העורכת הילית ישורון, וכן דרך שיחות עם יוצרים וחברים שהכירו אותה מקרוב. סרטו של יאיר קדר.

קדימון לסרט:


red bullet שבלולים בגשם: DVD-4817
תל אביב, 1989. בועז הינו סטודנט המתחיל לקבל מכתבים אנונימיים מגבר המכריז על אהבתו ותשוקתו אליו. המכתבים מעוררים בבועז פרנויה ותהייה מיהו השולח האלמוני, והאם הוא מכיר אותו, ובמקביל גם תחושות חדשות המערערות על זהותו המינית. בועז יוצא למסע שסופו לא ברור כלל. בימוי: מוזר יריב.

קדימון לסרט:

 

 
red bullet הכנת הסקירה: לואיזה בל-אשכנזי