כיצד תורמים

תרומת ספרים

הפריטים הבאים הם הנחוצים ביותר להעשרת האוסף:
 
- פריטים התומכים בצורכי הלימוד והמחקר של הסטודנטים ואנשי הסגל האקדמי.

- פרסומים מדעיים ואקדמיים שיצאו לאור במהלך חמש השנים האחרונות 

- סיפורת שיצאה לאור במהלך שלוש השנים האחרונות בעברית, ערבית, ואנגלית.

מומלץ, במידת האפשר, להכין ולשלוח מראש את תיאור התרומה; נושאים, כמות, שפות, ומצבם הפיזי של הפריטים.  כמו כן, רצוי לשלוח רשימה הכוללת את הפרטים הבאים: מחברים, כותרים, מו"ל  ושנת פרסום. אם התרומה כוללת פריטים רבים יש אפשרות לשלוח ספרן מומחה לתחום לשם עיון באוסף לפני שליחתו לספרייה. ראה סעיף מדיניות קבלת מתנות ותרומות.

העברת התרומה לספרייה היא באחריות התורם. במידת הצורך, הספרייה יכולה לעזור בארגון ההובלה.

אם ברצונך להביא את התרומה לספרייה או לשלוח אותה בדואר, אנא צרף מכתב הכולל את שם וכתובת התורם, על מנת שנוכל לשלוח מכתב המאשר את קבלת התרומה. בנושאים אחרים ניתן ליצור קשר עם ספרנית התרומות והחילופין.

בנוסף, אנו קוראים לתורמים לשקול מתן תרומה כספית לצד תרומת הפריטים. התרומה הכספית נועדה לכסות את ההוצאות הכרוכות בטיפול בתרומות ולסייע בהנגשת החומר למשתמשי הספרייה.

 תרומה מקוונת

הספרייה מברכת על תרומות כספיות לרכישת פריטים לשם הרחבת והעשרת האוספים, לתמיכה בתכניות הלימוד והמחקר באוניברסיטה. לטופס תרומה מיידית מקוונת. אנא ציין בטופס התרומה המקוונת שתרומתך מיועדת לספרייה.


רכישה מאמזון - Amazon Associates Program

אם אתם לקוחות של אמזון או מעוניינים להיות, כניסתכם לאתר של אמזון מקישור זה או מהריבוע הצהוב שלמטה,  תסייע לספרייה להרוויח עמלות ובכך להעשיר את אוסף הספרים שלה.
הספרייה כמו ספריות אקדמיות נוספות ברחבי העולם משתתפת בתוכנית Amazon Associates Program השתתפות בתוכנית זו מקנה לספרייה תרומה כספית מאמזון בגובה של עד כ- 15% ממחיר כל פריט (ספרים ומוצרים אחרים) שאתם רוכשים מאמזון דרך הקישור באתר הספרייה.
כך תוכלו לסייע לספרייה להעשיר את אוסף הספרים שלה מכספי עמלות.
לכם זה לא יעלה יותר והספרייה תרוויח עמלה אותה ננצל לרכישת ספרים חדשים.

* לתשומת לבכם: הספריה תזכה בעמלה בתנאי שפעולות הכנסת פריט לסל והזמנתו מתבצעות באותה יממה


אמץ ספר

עזרו לספרייה להרחיב את האוסף על ידי השתתפות בתכנית "אמץ ספר". בתכנית זו "מאמץ" התורם  ספר מתוך רשימת ספרים. ניתן לבחור בספר  אהוב עליכם, בספר בעל חשיבות לתחום הוראה ומחקר, או כל ספר אחר לבחירתכם

קיימות מספר אפשרויות "אימוץ":

כסף - 100$- 249$   לרשימת הכותרים 

זהב - 250$- 499$   לרשימת הכותרים 

יהלום - 500$ ומעלה  לרשימת הכותרים

שימור ספרים נדירים - התורם מתחיב לממן את עלויות הדיגיטיזציה של כותר הנבחר לשימור - קישור לרשימת כותרים.

אימוץ ספר יכול להוות מתנה ייחודית המכבדת את נותניה ומקבליה כאחד. אתם מוזמנים לרגש את יקיריכם על ידי אימוץ ספר  לרגל יום הולדת, יום נישואין, פסח, סיום לימודים, בר / בת מצווה, חתונה, יום המשפחה, לזכר אדם אהוב, או כהוקרת תודה.

בתמורה לאימוץ, הספרייה תצרף לספר תווית עם שמכם, ותרשום אתכם כתורמים ברשומת הספר בקטלוג. אנו שולחים מכתב תודה על בחירת הספר, וניתן גם לשלוח מכתב המיידע את מקבל המתנה על התרומה. בכל תווית נרשמת הקדשה היכולה לכלול הן את שמך והן את שם האדם שהספר הוקדש לו.

כדי לאמץ ספר צרו קשר עם גב' נעמי גרידינגר, מנהלת הספרייה , טל.  972-4-8240289+.


תמיכה בפרויקט

תמיכתך יכולה לסייע לספרייה בפיתוח מאגרים ייחודיים ופרויקטים נוספים להעשרת משאבי המחקר ושיפור הגישה אליהם.